Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Mirena

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Belgjikë 
 • Mosha:
 • 41 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Linda Mirena është një këngëtare e njohur. Linda Mirena jeton ne Bruksel (Belgjike). Eshte e martuar me Afuz Nuhijin dhe kane nje djale me emrin Erind. Më datë 2 Korrik 2013, Linda Mirena publikon videoklipin "Tung, Tung". Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Më datë 28 Janar 2016, Linda Mirena publikon videoklipin "Prit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fitore Gjonbalaj

Besa Morina

Ema Bytyqi

Syzana Jashanica

Leonida Marjakaj

Elida Kryeziu

Jasmina Sahiti

Lora Braha

Laureta Meci

Mimoza Gjikola (Mimi)

Tags: Linda Mirena


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet