Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Mirena

Linda Mirena
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Belgjikë 
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 10 Qershor 1980
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Linda Mirena është këngëtare e njohur. Linda Mirena jeton ne Bruksel (Belgjike). Eshte e martuar me Afuz Nuhijin dhe kane nje djale me emrin Erind.

Më datë 2 Korrik 2013, Linda Mirena publikon videoklipin "Tung, Tung". Videoklipi u prodhua nga EMF Creative.

Më datë 28 Janar 2016, Linda Mirena publikon videoklipin "Prit".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 1