A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Linda Morina - Oj Dada Sal Oj Dada Selvije


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/11/2014

2014-11-01T17:00:56

Jalla dada Sale aman aman
Oj dada Selvije

Oj dada Selvije

Mbushna gotat zemer
Tybe me raki e

Tybe me raki e

Me shyhret aman aman
Kanges kur ja morra

Kanges kur ja morra

Ner ate kopsht oj nana ime
Ani keshtu vazhdova
Sall javash javash e
Ku e pata nane tybe me vazhdu e

Tybe me vazhdu e

Une kangen nana ime
Jo s'kam me harru e

Jo s'kam me harru e

O ma kadal aman
O çat mercedes e

O çat mercedes e

Shume biznisi aman
Asaj po na i hec e

Tybe po na i hec e

Shume kengetar o veç
Mu po m'kritikojn e

O po m'kritikojn e

O tallava oj Lind
Ah ti pse po knon e

Ah ti pse po knon e

Une u ktheva ju tham
O pa jete s'i kam e

O pa jete s'i kam e

Producenti aman
Ah qeshtu pe don e

Ah qeshtu pe don e

Me tallava aman
Ah me kallen krejt e

Ah me kallen krejt e

Keshtu ta baj aman
Haj sonte shyhret e

Haj sonte shyhret e

Marton baba nana aman
O djalin e vet e

Haj djalin e vet e

Lujna sonte aman aman
O me klarinet e

Haj me klarinet e

Me shpirt e me zemer
Ah gjithmone ju knova

Ah gjithmone ju knova

Me kange te bukra
Gjithe ju argetova

Gjithe ju argetova

Si ne dasma hajde hajde
Si ne syneti e
Jalla ku qillojna
Krejt kena me shkri e

Krejt kena me shkri

O kush ja merr aman
Vallen me hijeshi e

Vallen me hijeshi e

O kqyrin vajzat hajde
O kta djemt e ri e

Ah kta djemt e ri e

Aman aman aman aman
Po po

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019