TEKSTESHQIP

Linda Morina
Ku Je O Xhan
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Je O Xhan" kënduar nga Linda Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për melodinë dhe për fjalët e këngës punoi vetë artistja, teksa kënga u orkestrua nga Veton Ademi.