Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lindi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35
BIOGRAFIA: Lindi është një këngëtar i njohur. Më datë 16 Nëntor 2011, Lindi publikon videoklipin "Era", në bashkëpunim me Valza. Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ramiz Jusufi

Rapp Dogg

Mirsad Shabani

Fenix

Muhamer Duraku-Meli

Breaker G

Agron Kalisi

Sejdi Sejdiu

Gzim Roci

Mc Mitrovicali

Tags: Lindi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet