Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lindi Baksi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Lindi Baksi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Maj 2016, Lindi Baksi merr pjesë në Çelesi Muzikor 10 Junior me këngën "S'ka Kufi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bexhet Limani

Benjamin Bala

Bashkim Haliti

Husein Saliu

Medin Tagani

Cali Arifi

Leotrim Xhaka

Flamur Plakiqi

Nefail Ibrahimi

Durim Domnaku

Tags: Lindi Baksi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet