Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lindi Baksi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: popullore moderne

Lindi Baksi është këngëtar. Në Maj 2016, Lindi Baksi merr pjesë në Çelesi Muzikor 10 Junior me këngën "S'ka Kufi".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet