Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Lindi Baksi - S'ka Kufi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/04/2016

2016-04-24T11:30:04+00:00

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Beni Baksi

Pjesëmarrëse në

Çelesi Muzikor 10 JuniorKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ka Kufi" kënduar nga Lindi Baksi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lindi Baksi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet