A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Lindi - S'mund Te Duroj  (Feat. Klani Shqiptar)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/07/2015

2015-07-14T14:51:14

Featuring

Klani Shqiptar

Muzika:

Florent Boshnjaku

Teksti:

Lindi (Rilind Mehmetaj)

Video Produksioni:

EntermediaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'mund Te Duroj" kënduar nga Lindi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lindi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019