A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lindi Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Lindi Mehmeti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 12 Nëntor 2016, Lindi Mehmeti publikon videoklipin "Ne Adresen E Vjeter". Më datë 3 Mars 2018, Lindi Mehmeti publikon videoklipin "Mesova"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shpend Kerleshi (Pena)

Ismajl Rexha

Artan Rexha

Bekim Ademaj

Fatmir Kryeziu

Leon Sejdiu

Jeton Rrudhani

Urim Gashi

Bashkimi

Valon Selimi


Tags: Lindi Mehmeti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019