Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindi - Zemra Ime S'të Harron Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Teksti 1x
ditët ngadale kalojn
mua dhimtët s’më sherojn

teksti 2x
beso ende vuaj për ty
o e njejta dashuri

ref 2x
zemra ime, s’të harron
vetem ty të kerkon
zemra për ty asht tuj plas
edhe n’gjum emrin ta thrras

teksti 1x
në fillim kur je larguar
mendova për met harruar

teksti 2x
moj e dashur sun t’harroj
ku të jem për ty mendoj

ref 2x
zemra ime, s’të harron
vetem ty të kerkon
zemra për ty asht tuj plas
edhe n’gjum emrin ta thrras


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lindi
Publikimi: 03/09/2013


Lindi - Zemra Ime S'të Harron
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Ime S'të Harron".
3. Video është e këngës "Zemra Ime S'të Harron", por nuk këndohet nga Lindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindi:


Komente 0