Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindi - Hajde Zemrat Ti Bashkojm Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Teksti 2x
a ka fjal që t’kish bind ty
m’tranove or syn oj zi
më mundon më provokon
nga një her me sy ma bën

ref 2x
e bukur je e bukur
me mu dot jesh e lumtur
qdo deshir do ta plotsoj
me prano se sun duroj

teksti 2x
z’dua asgjë në kët jet
veq e imje ti të jesh
hajde zemrat ti bashkojm
z’bashku jeten ta kalojm

ref 2x
fytyra e jote
mu në mendje po më rrin
a më don ti me zemer
apo më don me tradhti


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lindi
Publikimi: 19/02/2008


Lindi - Hajde Zemrat Ti Bashkojm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Zemrat Ti Bashkojm".
3. Video është e këngës "Hajde Zemrat Ti Bashkojm", por nuk këndohet nga Lindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindi:


Komente 0