Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindi - E Di Se Jam Fajtor Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Teksti 1x
sa mir kemi qen më para
kush na ndau dashurin

teksti 2x
pse kështu na ndodhi fati
me u ndajtur ne të dy

ref 2x
e di se jam fajtor
falje pot kërkoj
nuk mundem, nuk mundem, nuk mundem
tjetër të dashuroj

teksti 1x
shum më mir të ishim bashk
si at’her kur kemi qen

teksti 2x
pse ti e tradhton vetveten
te unë nuk po vjen

ref 2x
e di se jam fajtor
falje pot kërkoj
nuk mundem, nuk mundem, nuk mundem
tjetër të dashuroj


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lindi
Publikimi: 06/04/2010


Lindi - E Di Se Jam Fajtor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Di Se Jam Fajtor".
3. Video është e këngës "E Di Se Jam Fajtor", por nuk këndohet nga Lindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindi:


Komente 0