Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindi - A Më Don Me Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Teksti 2x
sa deshir unë kam
që të takoj ty
dua ta them një fjal
ta them një fshetsi

ref 2x
fytyra e jote
mu në mendje po më rrin
a më don ti me zemer
apo më don me tradhti

teksti 2x
sa i lumtur jam
për ty në kët jet
a sa gzimi madh
kur më the të pres

ref 2x
fytyra e jote
mu në mendje po më rrin
a më don ti me zemer
apo më don me tradhti


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lindi
Publikimi: 06/04/2010


Lindi - A Më Don Me Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Më Don Me Zemer".
3. Video është e këngës "A Më Don Me Zemer", por nuk këndohet nga Lindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindi:


Komente 0