Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindi - Lamtumir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

2x teksti
Nuk je më në zemren time
Harroj ti ato takime
Nuk d'ot jem bashk në kët jet
Ti për mua më ke vdek

2x ref
Lamtumir lamtumir
Shko me kend ti ke deshir
Mos ti shoh syt unë kurrë
Para meje vendo mur

2x teksti
Ti më vrave shpirt në zemer
Harron ti me m'thirr në emer
Shko e gjej më mir një tjeter
Harron ti dashnin e vjeter

2x ref
Lamtumir lamtumir
Shko me kend ti ke deshir
Mos ti shoh syt unë kurrë
Para meje vendo mur


Ky tekst u dërgua nga Ganja


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lindi
Publikimi: 24/08/2010


Lindi - Lamtumir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir".
3. Video është e këngës "Lamtumir", por nuk këndohet nga Lindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindi:


Komente 0