Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindi - Xhelozia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

1x teksti
Shum veshtir e kam me ty në kët dashuri
Tu ka zbehur ftyra nga kjo xhelozi
Ka po hy e ka po dal n'pytje po më merr
Kur fillova unë me ty krejt ma bane terr
Kur fillova unë me ty krejt ma bane terr

2x ref
Syt më terrohen mua edhe nga fjalt e tua
Dhimbjet më shtohen mu kur më thu të du

Pom duket sikur loj por unë nuk të besoj
Kur thua nga dashnia për ty xhelozoj

1x teksti
Me sa ftyra po jeton as vet nuk e di
Jo nuk mundesh ta largosh ti moj xhelozin
Sa her që më thu të du më shum xhelozon
As me shok e as me shoqe me fol nuk lejon
As me shok e as me shoqe me fol nuk lejon

2x ref
Syt më terrohen mua edhe nga fjalt e tua
Dhimbjet më shtohen mu kur më thu të du

Pom duket sikur loj por unë nuk të besoj
Kur thua nga dashnia për ty xhelozoj


Ky tekst u dërgua nga GanjaLindi
Publikimi: 24/08/2010


Lindi - Xhelozia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhelozia".
3. Video është e këngës "Xhelozia", por nuk këndohet nga Lindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindi:


Komente 0