Lindiana Athanasiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Lindiana Athanasiu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2012, Lindiana Athanasiu merr pjesë në The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) me këngën "Game Over"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Anida Kadriu

Aida Hanxhiu

Era Ramadani

Vivian Mehmeti

Liza Ahmedi

Franceska Aurora Verzeroli

Blenda Luzha

Deina Kolshi

Elda Bunjaku

Debora Zymberi


Tags: Lindiana Athanasiu

Krijo Një Kartolinë