Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindim Ismaili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut 
Lindim Ismaili është një këngëtar.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Lindim Ismaili

Komente 0