A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lindita Gjoka

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  16
BIOGRAFIA: Lindita Gjoka is a popular singer of Modern Traditional & Northern Albania Traditional music. Më datë 4 Maj 2014, Lindita Gjoka publikon videoklipin "Emrin Tan E Thrrasin Nane". Më datë 28 Korrik 2014, Lindita Gjoka publikon videoklipin "Per Se Zoti Me Mallkoi". Më datë 31 Gusht 2015, Lindita Gjoka publikon videoklipin "Vendi Dhe Toka Ime". Më datë 7 Mars 2016, Lindita Gjoka publikon videoklipin "Si Shqiponjat". Më datë 7 Mars 2016, Lindita Gjoka publikon videoklipin "Shpirti Im". Më datë 1 Shtator 2016, Lindita Gjoka publi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Irena Dedvukaj

Alma Velaj

Elizabeta Marku

Vida Kunora

Entela Ilirjani

Sidorela Kelmendi

Liliana Kanina

Sevi

Luljeta Kuraja

Burbuqe Rada


Tags: Lindita Gjoka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019