Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindita Hakaj - Fustanin Me Pika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

fustani me pika sa hije te paska
2x
qoje pak kapelen oj nepe sa te shoh se plasa
2x
n'2 sahati t'nates te erdha tek porta
2x
zanin ta ndigjova oj nepe thojshe pom dhem koka
2x
zanin ta ndigjojsha por met pa nuk t'pava
zanin ta ndigjojsha thojshe pom dhem koka
shkova t'marr doktorrin oj nepe por hupi te porta
2x


Ky tekst u dërgua nga  shkelqesaLinda Hakaj
Publikimi: 07/02/2009


Lindita Hakaj - Fustanin Me Pika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fustanin Me Pika".
3. Video është e këngës "Fustanin Me Pika", por nuk këndohet nga Lindita Hakaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Hakaj:


Komente 0