Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Hakaj - Qumile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Oh unë e mjera moj me siklet
Seç po vuj moj e seç po jek e x2

Ref...x2
Eh ku t’ka lala oh moj Qumile
Të kom dashtë edhe prapë të du

Oh nëpër bahçe moj kur kalon
Dashuninë moj e seç ma shton e x2

Ref...x2
Eh ku t’ka lala oh moj Qumile
Të kom dashtë edhe prapë të du


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiLinda Hakaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/04/2014


Linda Hakaj - Qumile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qumile".
3. Video është e këngës "Qumile", por nuk këndohet nga Linda Hakaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Hakaj:


Komente 1