TEKSTESHQIP

Linda Hakaj
Jam E Sinqerte
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam E Sinqerte" kënduar nga Linda Hakaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 28 Janar 2016, Linda Hakaj publikon videoklipin "Jam E Sinqerte". Me këtë këngë, Linda Hakaj merr pjesë në Zhurma Show 2016 në vitin 2016.