TEKSTESHQIP

Linda Hakaj & Gazmend Kelmendi
Të Betohem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Të Betohem" kënduar nga Linda Hakaj & Gazmend Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 30 Tetor 2020, Linda Hakaj & Gazmend Kelmendi publikojnë videoklipin "Të Betohem".