A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lindita Mahmutaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  36
BIOGRAFIA: Lindita Mahmutaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 28 Shkurt 2018, Lindita Mahmutaj publikon videoklipin "Nena Eshte Diamant I Rralle". Më datë 10 Qershor 2018, Lindita Mahmutaj publikon videoklipin "Me Mungon Moj Mallakaster". Më datë 6 Mars 2019, Lindita Mahmutaj publikon videoklipin "Uroje Nenat Ne Mbare Boten"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anula

Valentina Myzeqare

Anida Qarri

Luiza Mara

Burbuqe Esti

Ueda Hysa

Meri Gici

Behare Çuedari

Liljana Stafa

Blerina Todi (Bela)


Tags: Lindita Mahmutaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019