Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindita Theodhori - Neper Ditet Tona Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Si qenka kjo jeta, cudi!
Çdo ditë unë të dua me mall te ri.
Dhe vitet po ikin, fluturojnë.
Thinja plot, flokëve iu shtojnë.

Bjen borë mbi mua, mbi ty,
Por prapë ne po qeshim të dy.
Dhe dua unë gishta e tu,
Porsi dikur, flokët t'mi krehësh ashtu.

Vitet, borë e bardhë, le të bjerë mbi ne,
Zemër, ti dashurisë i këndo.
Ditët tona mbushur lumturi,
Brenda tyre unë edhe ti.


Ky tekst u dërgua nga  iviboy2001


Nuk kemi video për këtë këngë.
Lindita Theodhori - Neper Ditet Tona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Neper Ditet Tona".
3. Video është e këngës "Neper Ditet Tona", por nuk këndohet nga Lindita Theodhori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindita Theodhori:


Komente 0