Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Skënder Rusi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Skënder Rusi është një shkrimtar dhe autor këngësh i njohur. Skender Rusi gjeniu i letrave, i koheve moderne, ai nuk shkruan vargje ne leter te bardhe, ai hedh nota ne pentagram, ai kendon ne thellesi te shpitit sic thote Driteroi, kolosi yne. Mendoj se e meriton me shume intreres e vleresim per krijimtarine e tij, nje pasuri e madhe kombetare letrare. Eshte nderi dhe krenaria jone....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Vaso Dushi

Ilirjan Zhupa

Leo Gjata

Imri Trena

Brahim Avdyli

Daniel Gazulli

Dhimiter Nica

Tahir Kolgjini

Musa Vyshka

Xhemë Karadaku

Tags: Skënder Rusi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet