Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
 • Emri i Vërtetë:
 • Arlind Tahiri
 • Vendlindja:
 • Podujevë 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Lindy është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete eshte Arlind Tahiri dhe ka lindur ne Podujeve. Më datë 23 Dhjetor 2014, Lindy publikon videoklipin "Suksesi Jone". Më datë 13 Mars 2015, Lindy publikon videoklipin "Sa Here Vi". Më datë 9 Qershor 2015, Lindy publikon videoklipin "S'je Si Un". Më datë 25 Gusht 2015, Lindy publikon videoklipin "Full Blind". Në vitin 2015, Lindy publikon albumin "The King Kong". Më datë 22 Janar 2016, Lindy publikon videoklipin "Hajt...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Miril

Ogi

Explicit

Liil Craizy

Mr.Trimi

Anestezioni

Ex King

Readi

Sacrifice

Master-L


Tags: Lindy, Arlind Tahiri

Lindy në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë