Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lindy - Jena Tipa Trruges

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Tipa Trruges".
3. Video është e këngës "Jena Tipa Trruges", por nuk këndohet nga Lindy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lindy - Jena Tipa Trruges  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"The King Kong"

Komente

Asnjë Koment

11/02/2015

2015-02-11T17:34:57+00:00Ref : x2
BGA BGA jena tipa te rruges
BGA BGA jena tipa te lluges
BGA BGA jena tipa te rruges
BGA BGA jena tipa te lluges

Verse :1
Spo ma nin sa veta i kij,
kur permas e kom ni ushtri,
se per qit sen munesh mem thirr veq zotni,
shtine ne kry o gg gg gg,
ose krejt ropt un goij,
vi jav qi qi qi qi,
se per qit sen jom i rij,
kom talent njofsi me polic,
a e shtine ne kry o gg gg,
ose krejt ropt un goij vi jav qij,
ose krejt ropt un goij vi jav qij.

Ref : x2
BGA BGA jena tipa te rruges
BGA BGA jena tipa te lluges
BGA BGA jena tipa te rruges
BGA BGA jena tipa te lluges

Verse :2
Bad boy Bad Boy,
pusi boy ju shkatrroij,
mem qu kry ju qmontoij,
se apet o gg gg po ju tregoij,
se se nvenin tem un zotroij,
mem qu kry ju shkatrroij,
o repera ju paloij,
se nja mas njanit vini e ma,
merni rakun ne goij.


Ky tekst u dërgua nga  arbnortahiri
Më Shumë Këngë Nga Lindy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet