A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Lindy - S'je Si Un


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/06/2015

2015-06-09T16:59:15

Ref : x2

sje si un, sje si un
asnihere nuk jena t;njejt
sje si un, je larg shum
kshtu qe ma mir leje krejt.

Verse :1

Prej qe tlind dilli,vazhdon chilli
zemer ti e din kush e ban mas miri
call me LINDI, call me LINDI
tkan than per kit shit une jam prindi
i shpejt sikur tigri,une t'ligi
kujdes se nkto rrethana nuk tfalet dakiki.
tka kap e spot tlqon gipsi, ma theve
mos i kallxo kerkujt qka po ndodh mes neve.
club club qka po ndodh nclub
nuk e di veq do me mra infrakt
neja o najs, neja o zhag
bone ni foto per fb, e boma tag
papak distanca jem me tanen osht shum larg
ti hala je nstart.une jam shum nalt
rruga jote osht e shkurt , e jemja shum gat
sje kerkun ntakt, veq ta bajn rrafsh,asfallt.

Ref : x2

sje si un, sje si un
asnihere nuk jena t;njejt
sje si un, je larg shum
kshtu qe ma mir leje krejt.

Verse :2

Nese nuk din ulu ngo,hejter mos u bo
ti mu msheh a une ty spot shooh.
beso, nuk mdhem me dal para meje
ama puna qysh me dal perpara a ki far ideje.
rrethin e gjan, natan e kitan
BGA, e bajm hallakam
kategori e ran, HA qka po thu ti
u mush grupi me tulifar mangupi
ti po i thu veti reper a une t;thirri xuxi
ti po i thu vetit i fort, hajde lujna hupsi
tulifar haluci, ka hi nparanoja
veprat kerkun, e non stop i fola goja
kshtu qe rrasja llafit
rrajsa lllafit,kujdes se ta hupi tpamit
fuckit fuckit i kthena kllapit
ja kam nxan qiken e pronarit.

Ref : x2

sje si un, sje si un
asnihere nuk jena t;njejt
sje si un, je larg shum
kshtu qe ma mir leje krejt.
____________________________________


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019