Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lindy - Sola

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sola".
3. Video është e këngës "Sola", por nuk këndohet nga Lindy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lindy - Sola  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/04/2017

2017-04-09T16:01:28+00:00Refren : x2

Sola sola
sola solita
Sola sola
sola bonita

Verse :1

Sola bonita,
je e bukur qikita,
po dokesh sick a,
hiq mos u merrzit ja.
Sa here hin n'gara,
n'toplist del e para,
tjerat i len m'brapa,
ti shkon perpara
Pe thom t'verteten,
per ty e dha jeten,
ata te k'qyrin veten,
se na nuk i vesum.
Ata jon ka gabojn,
se veten pe bllokojn,
por ma von e kuptojn,
qe na lojn e fitojm.

Refren : x2

Sola sola
sola solita
Sola sola
sola bonita

Verse :2

Sola solita,
po dukesh mir qikita.
afrohu ma ngat bonita,
se ndjenjen per ty e rrita.
Ti m'bon mu ndje mir,
ti m'bon mu ndje shlir.
Sa her ty t'kom afer,
ndjehem shum mir.
Bonu fer qikita,
se boll ty te prita.
Bonu fer bonita,
se koha po na ik a.
Me teke tua u merrzita,
koha po na ik bonita.
Qdo dit e njojta solita,
tjeter s'din pos bon kritika.


Më Shumë Këngë Nga Lindy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet