Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lindy - Bam Bam

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bam Bam".
3. Video është e këngës "Bam Bam", por nuk këndohet nga Lindy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lindy - Bam Bam  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/02/2018

2018-02-12T17:24:14+00:00Ref : x2

Uzin e kam n'brez bam bam
e nxjerr kur ka nevoj bam bam
ruju qka po bon ti o man
se t'vim e t'vjerrum n'tavan

Rap:1

yeah ty t'bjen mir mi nali kritikat
yeah me ni tele ti fiku dritat
yeah a e din tash qka nijta
se t'kish kap panika
prej dissit qe e qita
yeah ka met ra pika
kur e mer vesh me kon je n'bifa
zonen tane e kom n'blica
mej telefonat t'shkatrrohet ekipa
jeni kejt bicha po mos u boni s'niqa
se nanen jav iqa ekipen jav flliqa
tash ata mu.. po m'kan zili
kurva jon ba ..e repin e kan dhi
un ket stail moti e kom qi
bari e coco moti kom pi
shpejt ko me ni per ju o g
se ju ka ardh koha me ba komedi

Ref : x2


Uzin e kam n'brez bam bam
e nxjerr kur ka nevoj bam bam
ruju qka po bon ti o man
se t'vim e t'vjerrum n'tavan

Rap:1

u nisa prej xerros tash i preka majet
hejterat po folin e din ku i kan skajet
u ban 8 vjet n'rep qe as ni her su nala
hala jom i njojti e ti pom kallxon prralla
ti sje real s'tka ba nana
chill bajm qdo nat sa her qe del hana
aij ja ja tash un qka bana
aij ja ja dhipin ta nxana
lekun e du fort po edhe frangat
paret i perdori mu liru nga prangat
tash u ardh koha mi msu nxansat
deri t'vdes kom mi ndjek andrrat
yeah tash kom plan tjeter
se po du mu ba kryeveper
skom nevoj un per meter
ti je larg meje me kilometer


Më Shumë Këngë Nga Lindy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet