A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • 27-12-2016
  Reperi i njohur nga podujeva, Lindy, është në përgatitje të projektit të tij të ri 1 splif qe sipas Lindy pritet te publikohet ne daten 01.01.2017. Reperi i hitit "Qef" ka kohë që ka lansuar një numër projektesh dhe videoklipesh, e po vazhdon karrierën me sukses në skenën e hip hopit shqiptar. Edhe pse rallë i përfshirë në bashkëpunime, reperi emri i vërtetë i të cilit është Arlind Tahiri, nuk e ka ndërmend që të ndërrojë trendin e tij. 140/140911 Reperi i njohur nga podujeva, po ashtu ka paralajmruar, se ne vitin 2017 do ta publikoj albumin ma te ri "Tjeter nivel" qe pjes e kti albumi esht edhe muzika qe prite...
 • 22-01-2016
  Këto ditë Lindy, raperi tashmë i njohur nga Podujeva, ka lançuar videoklipin e tij më të ri. Kënga titullohet "Hajt Thuj", e punuar nga Granit Zeqiri, ndërsa për pjesën instrumentale u përkujdes Fluent sx. Vetëm për pak kohë klipi ka marrë pëlqime të mëdha, e ndërsa Lindy na veçon se së shpejti do sjellë hite të reja....

 • 25-08-2015
  Rep këngëtarët e ri nga Podujeva, Lindy, ka lansuar projektin e tij më të ri me klip, “Full Blind”, i cili është pritur shumë mirë nga fansat e tij. 145/145116 I njohur për interpretimin e tij alternative, e veçmas për suksesin dhe modestinë e tij. Tekstin e këngës e ka shkruar vet reperi , inçizimi është realizuar në “One Records, kurse për videon është përkujdesur, Pro Light Graphics....

 • 12-03-2015
  Reperi i ri nga Podujeva, Lindy, është në përgatitje të projektit të tij të ri. Lindy ka paralajmeruar projektin e tij me te ri, ne llogarine e tij be Facebook, ka shkruar: Kan perfundu gjirimet e klipit tem 2-të "Sa here vi " Se shpejti do te publikohet ne kanalin Arkiva Shqip... "jom frym e re nrep, call me LINDY BGA, sa dush edhe fore ti dha, nese don gara me ba ", është një pjesë e këngës së Lindy. Mbetet të shihet se çfarë do të sjellë reperi i ri, por shumë i adhuruar nga Podujeva....


Faqet:
1

» Dërgo Një Lajm »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019