TEKSTESHQIP

Lindy
Kan Menu
Lyrics

Ref : x2

Kan menu, qe une sjom ktu,
Kan menu, qe mu mkan rrxu,
Kan menu, qe une sjom ktu,
Kan menu, qe une kam shku.

Verse :1

Ata kan menu qe mu mkan rrxu,
a nfakt jom veq perpara tu shku.
Jeten tu e jetu qdo penges tu e kalu,
qdo sen jom tu e rrxu per ket shit une jom ktu.

per ata qe kan meu mem rrxu,
une ju thom se per mu juskini tru
jeni ne nivelin xerro ne kategori me mu
se ne ket rep shit une jom stabilizu.

per ata skom problem per as nje sen
se ju vije me kllik ne qdo ven
veq qoni kry thuni po du problem
ju nisi per heven krejt me ren.

se mu mthirrin king ne qdo ven
ju e dini ket sen e qata po ju dhem
per mu sesht problem qe ky sen po ju dhem
se mu mthirrin king ne qdo ven.

Ref : x2

Kan menu, qe une sjom ktu,
Kan menu, qe mu mkan rrxu,
Kan menu, qe une sjom ktu,
Kan menu, qe une kam shku.

Verse :2

Ata e hapin gojn por fjalt nuk ju dalin
se e din kush esht ma i FORTI prandaj ata shukatin
se ne ket rep shit une jom i pari
bich call me lind, per mu ti je zagari.

Ata qe e hapin gojen, jav mushi me sperma
Nese vazhdoni, ju vina me hekra
ne qdo ven qe thoni, neve aty na gjani
veq qilne gojen, ku po deshironi.

E dha jeten per shokt, dhe gjuj per ta
Ka do qe shkoj une i kom ne kra
Plot thashetheme por smunden me na nda
se jena tlidht si me kan me vlla.

Nese skeni nij per ket sen aijt se e merni vesh
qka esht me pas problem me klliket tem
BGA na gjan ne qdo ven veq folni per problem
bicha e shini qka esht kllika e jem.

Ref : x2

Kan menu, qe une sjom ktu,
Kan menu, qe mu mkan rrxu,
Kan menu, qe une sjom ktu,
Kan menu, qe une kam shku.