A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lintor Osmenaj

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Ballsh 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Lintor Osmenaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Ka lindur ne Ballsh, Fier dhe studimet fillore dhe te mesme i kreu ne qytetin e lindjes ne Ballsh. Me pas kreu studimet e larta ne universitetin teknologjik "Ismail Qemali" Vlore dhe master ne Universitetin e Tiranes ne degen mesimdhenie e gjuhes angleze. Eshte spikatur nga mesuesit e tij qe shkollen fillore e 8-vjecare "Ismail Klosi" per aftesi te vecanta ne fushen e muzikes, aftesi te cilat i zhvilloi dhe me tej ne shfaqje te ndryshme te shk...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eduart Dëma

Leno

El Padrino Man

Gledi

Maringlen Linadi

Albboy

Mali G

Kelly

Krimineli

G Bani


Tags: Lintor Osmenaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019