Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lionel Richie - You Mean More To Me Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


You mean more to me,
than words can ever say
Just to hold your hand
and to know our love will stay
feels so right
you're in my arms, my love
tonight

Oh you,
You mean more to me
than any love I've ever known
And I want to give you all my love
just you alone

Oh
You're all my dreams come true
there's so much joy in your eyes 
and all the love you give
you've finally made me realize
you're all I need

Oh- You
You mean more to me
than words can ever say.Nuk kemi video për këtë këngë.
Lionel Richie - You Mean More To Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You Mean More To Me".
3. Video është e këngës "You Mean More To Me", por nuk këndohet nga Lionel Richie.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lionel Richie:


Komente 0