Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lionel Richie - My Love Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

I've been through so many changes in my life woman
It's a wonder I ain't lost my mind
And I ain't never said how much I need you sugar
But I sho' need you by my side

( Chorus )

    My love, just thinking about you baby
    Just blows my mind
    My love, just thinking about you baby
    Just blows my mind all the time

Life with me I know for sure it ain't be easy
But you stayed with me anyway
And even though you ain't gonna lose too much by leaving
I'm so glad you stayed

( Repeat chorus )

You've been my friend and you've been my lover, oh lord
Hoeny you're everything I need
You've made my love so strong now I know where I belong
Oh girl you'll never have to worry
Oh baby any more, any more

( Repeat chorus )Nuk kemi video për këtë këngë.
Lionel Richie - My Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Love".
3. Video është e këngës "My Love", por nuk këndohet nga Lionel Richie.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lionel Richie:


Komente 0