Më mbaj mend (për 1 muaj)


Liri Rasha & Silva Gunbardhi - Nusja Me Të Bardha (Duet)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja Me Të Bardha (Duet)".
3. Video është e këngës "Nusja Me Të Bardha (Duet)", por nuk këndohet nga Liri Rasha & Silva Gunbardhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Liri Rasha & Silva Gunbardhi - Nusja Me Të Bardha (Duet)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Silva Gunbardhi

05/12/2012

2012-12-05T12:40:16+00:00Lirija...
O moj nusja jon o
Me limona me limona o
A ma mir ke na
Je ke nana a ke nana o

Silva...
O moj nusja jon o
Me limona me limona o
A ma mir ke na
A ke nana a ke nana o

Ref...Sebashku...x2
Lujma lujma belin
T'lidh lala kurdelin
O zambak me rrema
Dil se me plasi zemra o

Lujma lujma shtatin
T'fal lala dukatin
O zambak me rrema o

Silva...
O moj nusja jon o
Me te bardha me te bardha o
A ma mir ke na
A ke baba a ke baba o

Lirija...
O moj nusja jon o
Me te bardha me te bardha o
A ma mir ke na
Je ke baba a ke baba o

Ref...Sebashku...x2
Lujma lujma belin
T'lidh lala kurdelin
O zambak me rrema
Dil se me plasi zemra o

Lujma lujma shtatin
T'fal lala dukatin
O zambak me rrema o


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Liri Rasha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet