TEKSTESHQIP

Liri Tahiri
QA
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "QA" kënduar nga Liri Tahiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që ta shijojmë edhe më shumë, ky materiali muzikor është sjellë tek audienca e gjerë i ilustruar mjaft mirë edhe me një klip muzikor, video produksionin e të cilit e punoi Future Production. Ky videoklip u publikua më 24 Korrik 2020. Kënga ka punuar si kompozitor Cruelpmusic, ndërsa për produksionin audio është përkujdesur Future Production.