Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liria Dedvukaj - Fjalen Ma Ke Dhene Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kjo jeta ime varg pa vela
Si xham te thyer shpresen mbledha
Meshir te dallgve nga do t'shkoj
Te jem e forte,fati me mesoj

Kete vit te ftohte po behet vera
Ndonse deshpruar mendje stheva
Tkerkojne kto rruge ku snjeh njeri
Te gjithe jane,por ste takoj ty

Ref.
Fjalen ma ke dhene
Besen ma ke dhene
Sa te marrim fryme do t'jemi pergjithmone
Fjalet qe si tham,zemra mbrenda mvar
Vitet qe su pam,vitet qe na ndan

Besova ne ty fjalt i merr era
Po spate zemer kurr mos ejaa
Dhe ashtu po mesohem me vetmi
Kam force me endrra,ta ruej dashurine

Ref.2
Fjalen ma ke dhene
Besen ma ke dhene
Sa te marrim fryme do t'jemi pergjithmone
Fjalet qe si tham,zemra mbrenda mvar
Vitet qe su pam,vitet qe na ndane

Fjalen ma ke dhene
Besen ma ke dhene
Sa te marrin fryme do t'jemi pergjithmone


Ky tekst u dërgua nga DonikaLiria Dedvukaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/04/2015


Liria Dedvukaj - Fjalen Ma Ke Dhene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjalen Ma Ke Dhene".
3. Video është e këngës "Fjalen Ma Ke Dhene", por nuk këndohet nga Liria Dedvukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liria Dedvukaj:


Komente 0