Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liridon Haxhijaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Liridon Haxhijaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 15 Dhjetor 2018, Liridon Haxhijaj publikon videoklipin "Loqkomane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lavdrim Xhelili

Argjend Zymberi

Imer Rama

Valon Miftari

Arsim Hakiqi

Fatmir Imeri

Traboin Mehaj

Emin Tafa

Albo 06

Mmg

Tags: Liridon Haxhijaj, Lili


Komente mbi këtë artist