Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liridon Haxhijaj - Potpuri 2 (Gezuar 2023) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ani moj lulie kur e vure kanen
a e harrove baben a e harrove nanen
a e harrove baben a e harrove nanen

Ani a e din besen moj qe naj ke dhane
ani durt e bardha nuk i baj me kane
ani durt e bardha nuk i baj me kane


Sna ka lyp lulia lir jo jo
2x
E ka lyp djalin mat mir po po
2x

Sna ka lyp lulia or jo jo
2x
E ka lyp ket vllaun ton
2x


O na kan thane o ti je ma e mira
2x
O e ke vleren o sa 1000 lira
2x

O na kan thane o ti je ma e mira
2x
O e ke vleren o sa 1000 lira
2x


Knojna me shuplak
4x
Ani sa me gzim ta kalojm ket nat
2x

Knojna me shuplak
4x
Ani sa me gzim ta kalojm ket nat
2x


Liridon Haxhijaj - Potpuri 2 (Gezuar 2023)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 2 (Gezuar 2023)".
3. Video është e këngës "Potpuri 2 (Gezuar 2023)", por nuk këndohet nga Liridon Haxhijaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liridon Haxhijaj:


Komente 0