Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liridon Rrahmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Liridon Rrahmani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 26 Korrik 2019, Liridon Rrahmani publikon videoklipin "Meka Dhe Medina". Më datë 24 Nëntor 2019, Liridon Rrahmani publikon videoklipin "Gjyshe Me Fal". Më datë 15 Qershor 2020, Liridon Rrahmani publikon videoklipin "Ya Resulallah". Muzika e këngës u punua nga Rrahman Kryeziu, ndërsa teksti u shkrua nga Mergim Gashi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fazli Axhaj

Den Hasanaj

Ertan Shakiri

Mevludin Ajredini

Lavdrim Rexhepi

Nuhi Duraku

Rufat Saliji

Abdullah Shaqiri

Uvejs Haxhi

Avni Nebiu

Tags: Liridon Rrahmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet