Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liridon Sadriu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Liridon Sadriu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Për Liridonin muzika është profesion dhe hobi, dhe ai kujdeset që të mos mungoj asnjëherë nëpër evenimente të ndryshme, kudo që ka shqiptarë. Ndryshe Liridoni është edhe tenor në Filarmoninë e Kosovës. Më datë 20 Maj 2012, Liridon Sadriu publikon videoklipin "Syte E Tu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shpetim Jakupi

Rrustem Orllati

Qazim Gjoci

Xhevdet Hysa

Genc Pirraku

Artim Shyti

Hysni Gashi

Hagji Gjugja

Bajram Haliti

Asman Hoti

Tags: Liridon Sadriu


Komente mbi këtë artist