Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liridon Sadriu
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Këndon kryesisht: popullore folklorike

Liridon Sadriu është këngëtar. Për Liridonin muzika është profesion dhe hobi, dhe ai kujdeset që të mos mungoj asnjëherë nëpër evenimente të ndryshme, kudo që ka shqiptarë. Ndryshe Liridoni është edhe tenor në Filarmoninë e Kosovës.

Më datë 20 Maj 2012, Liridon Sadriu publikon videoklipin "Syte E Tu".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist