Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liridon Sadriu - Syte E Tu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  9

Le ta dije sot e gjithe bota djelli sot shkelqen veq per mu zemra ime gjithe eshte e jotja asniher nga ti skam me u largu

Djelli po shkelqen mbi mua nje drite po ndrite lum per mua per mu per fatin time mendja ste harron per ty gjithmon punon lum per mu per fatine tone

Le ta dije sot e gjithe bota djelli sot shkelqen veq per mu zemra ime gjithe eshte e jotja asniher nga ti skam me u largu
2x
Syte e tu kur i shikoj dhe ne enderr i shijoj shikimi yt me ben tjetoj o sa shume te dashuroj

Pa ty nuk e egzistoje hey zemer eshte e vertete ndjehem gjalle kur jam me ty
Djellin ti po ma afron dhe naten po ma ndricon kur ti shohe ata dy sy

Le ta dije sot e gjithe bota djelli sot shkelqen veq per mu zemra ime gjithe eshte e jotja asniher nga ti skam me u largu
4x
Syte e tu kur i shikoj dhe ne enderr i shijoj shikimi yt me ben tjetoj o sa shume te dashuroj


Ky tekst u dërgua nga Drenushe AliuLiridon Sadriu
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/05/2012


Liridon Sadriu - Syte E Tu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syte E Tu".
3. Video është e këngës "Syte E Tu", por nuk këndohet nga Liridon Sadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liridon Sadriu:


Komente 0