Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liridon Vllahiu & Arjeta Sahiti - Potpuri (Baresha Party 2022) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Potpuri (Baresha Party 2022)" kënduar nga Liridon Vllahiu & Arjeta Sahiti.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Potpuri (Baresha Party 2022)".

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN
Liridon Vllahiu & Arjeta Sahiti
Publikimi: 16/10/2022
Muzika: Fadil Topalli
Teksti: Fadil Topalli
Orkestrimi: Artan Mezini (Arti Rec)
00:00 - Zemra Ty Të Don
02:51 - Kur Falet Zemra
05:38 - Me MuLiridon Vllahiu & Arjeta Sahiti - Potpuri (Baresha Party 2022)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Baresha Party 2022)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Baresha Party 2022)", por nuk këndohet nga Liridon Vllahiu & Arjeta Sahiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Liridon Vllahiu:


Komente 0