Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Topalli

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Fadil Topalli është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Izet Rraci

Albatros Rexhaj

Shpeta Sound

Vedat Lushtaku

Mehdi Mengjiqi

Bergin Demaj

Faton Dolaku

Nexhi Vuniqi

Besim Bunjaku

Faruk Tasholli

Tags: Fadil Topalli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet