A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Princesha Topalli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Princesha Topalli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2016, Princesha Topalli merr pjesë në Diamond Fest 2016 me këngën "Prindërit E Mi". Më datë 22 Dhjetor 2017, Princesha Topalli publikon videoklipin "Lepurush". Muzika e këngës u punua nga Anduena Tahiri, teksti u shkrua nga Fadil Topalli, ndërsa për orkestrimin u kujdes Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vesa Morina

Lule Bega

Aulona Deshishku

Argjira Selimi

Engjellusha Cakaj

Festina Kabashi

Doruntina Shabani

Erika Ahmeti

Tuana Bushi

Albina Sinani


Tags: Princesha Topalli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019