TEKSTESHQIP

Liridona Qarri
Du Me Ardhe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Du Me Ardhe" kënduar nga Liridona Qarri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç e do tradita e hiteve, krijimi muzikor finalizohet i realizuar në aspektin vizual me një videoklip muzikor, i cili u publikua më 28 Qershor 2019.