TEKSTESHQIP

Liridona Qarri
Me Dashni Mos Ban Loje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Dashni Mos Ban Loje" kënduar nga Liridona Qarri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzikën dhe arranzhimin e kreu Alldin Sallahi, teksa autor i tekstit është Vullnet Salihu.